Vaslui-RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

F.B.I - Sedinte

In jos

F.B.I - Sedinte Empty F.B.I - Sedinte

Mesaj Scris de [Y]ShAdOw Mier Ian 21, 2015 9:44 pm

In cadrul sedintelor F.B.I. se vor discuta atat probleme legate de factiune si departamente in general, cat si diverse propuneri ce privesc programul zilnic si saptamanal al departamentului F.B.I.
Sedintele sunt obligatorii si vor fi anuntate din timp. In cazul in care un anumit membru, din diverse motive ce tine de viata reala nu pot ajunge la o sedinta, va efectua o cerere de invoire.



Aici deasemenea voi tine evidenta prezentei voastre la aceste sedinte.



» Sedinta tinuta de:

» Data sedintei:

» Membrii prezenti:

» Membrii absenti:

» Membrii invoiti:

» Alte precizari:






As vrea sa intelegeti ca sedinta este necesara si prezenta voastra denota intr-o mica masura devotamentul si responsabilitatea de care dati dovada in F.B.I. de aceea nu voi accepta 2 invoiri consecutive ale aceluiasi player, decat daca sunt bazate pe un motiv vital.
De asemenea as vrea sa intelegeti ca o sedinta implica anumite indatoriri. Intrucat eu imi respect fiecare membru si ii ascult opinia, acelasi respect il doresc si din partea voastra in cadrul acestor sedinte. Fara anim-uri caraghioase/nerelevante situatiei si fara [/w], [/sms] sau alte chestii care sa va distraga atentia . Nu vreau sa trec la sanctiuni, dar daca imi veti forta mana, o voi face.
[Y]ShAdOw
[Y]ShAdOw
Admin

Mesaje : 73
Data de înscriere : 21/01/2015
Varsta : 26

https://vaslui-rpg.forummo.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum